8430 T John Deere 8430 T Спецификации и технически данни (2005—2007)

Мощност на двигателя: 217kW – Серийни модел: 8030 – Между осие: 762мм – Скорост на предвижване: 40км/ч – Скоростна кутия: 16/5 – П…

Мощност на двигателя: 217kW – Серийни модел: 8030 – Между осие: 762мм – Скорост на предвижване: 40км/ч – Скоростна кутия: 16/5 – Производител на двигателя: John Deere

Технически спецификации - 8430 T John Deere

Технически харектеристики

Забележка: Всички обявени данни се проверяват от екипа специалисти на LECTURA Specs. Въпреки това обаче, може да има непълни или грешни данни. Свържете се с нашия екип, ако имате предложение за промяна.

Мощност на двигателя
217 kW
Серийни модел
8030
Между осие
762 мм
Скорост на предвижване
40 км/ч
Скоростна кутия
16/5
Производител на двигателя
John Deere
Тип двигател
k.A.

Специално оборудване

Кабина
Да
Предна хидравлика
No
Предно PTO
No
Въздушни спирачки
No
ISO шина (автобус)
No
Климатик
No

Купуване и отдаване под наем

Сравнете John Deere 8430 T с подобна Верижни трактори

John Deere 8430 T

John Deere 8430 T

Мощност на двигателя:
217 kW
Серийни модел:
8030
Между осие:
762 мм
Скорост на предвижване:
40 км/ч
Challenger MT735

Challenger MT735

Мощност на двигателя:
175 kW
Серийни модел:
MT700
Скорост на предвижване:
40 км/ч

Продавайте John Deere 8430 T

Верижни трактори оценка с LECTURA Valuation

Valuation

Независимо дали ви е необходимо да изчислите стойност на вашия John Deere 8430 T или оценка на вашия автопарк Верижни трактори , LECTURA Valuation ще ви помогне. Просто попълнете данни за машината и вижте ценова информация за Верижни трактори с няколко кликвания.

Данни, предоставени от Lectura logo

Резервни части & Оборудване

Набавете си резервни части за John Deere 8430 T лесно от нашите партньори

Резервни части

Направете своята справка за висококачествени части за John Deere 8430 T онлайн!
С няколко лесни стъпки ще намерите генерични и оригинални части и заместители в добре каталогизирани списъци. Независимо дали сте търговец, оператор или собственик, LECTURA може да ви насочи в правилната посока.
Проверете най-добрите оферти от нашите партньори и поръчайте лесно резервните части от Верижни трактори още днес - в целия свят.

Транспорт

Верижни трактори Възможности за Транспорт & Превоз

При необходимост от транспорт на оборудване, пробвайте нашите услуги. Разгледайте най-подходящате комбинации за превоз на Верижни трактори в зависимост на техническите харектеристики на оборудването. Нашите партньори предоставят широк избор от възможности и решения, които се съобразяват с вашите потребности.

Данни, предоставени от Lectura logo